Kontakta oss

Consent checkbox

Online möten – Vi är här för dig!

Dettaglio EQUITONE linea finitura 3D

Online möten – Vi är här för dig!

Önskar du stöttning under projekteringsfasen erbjuder vi möten via Skype och MS Teams.

Vi är tillgängliga helgfria vardagar kl.8:00-16:00 och anpassar oss efter den agenda du önskar för mötet.

Försäljning

Projektansvarig Väst
​Marthin Larsson
T +46 10 331 2617
marthin.larsson@etexgroup.com

Projektansvarig Syd
Peter Andersson
T +46 (0) 1033 12610
peter.andersson@etexgroup.com

Projektansvarig Öst & Norr
Jimmy Solnevik
T +46 1033 12611
jimmy.solnevik@etexgroup.com

Teknik

Teknisk Chef Norden
Peter Fallesen
T +46 10 331 2609
peter.fallesen@etexgroup.com

Teknisk Support Specialist
Ingibjörg Bjarnadóttir Madsen
T +46 (0) 1033 12601
ingibjorg.b.madsen@etexgroup.com

Backoffice

Jonas Månsson
T: +46 103 31 2605
jonas.mansson@etexgroup.com

Mikael Elmvik
T: +46 103 31 2606
mikael.elmvik@etexgroup.com

Försäljningschef Sverige

Nikolai Halle
T: +47 941 64 241
nikolai.h.halle@etexgroup.com